KOČIČÍ DOMEČEK - dvouvrstvé puzzle čtverečky XXL (176 dílů)

Kód: PSD249
Značka: UBEE
651 Kč 538,02 Kč bez DPH 13,02 Kč / 1 ks
Momentálně vyprodané
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Unikátní netradiční složitější dvouvrstvé puzzle ze čtverečků - obří puzzle (51 cm) domeček s kočičkami! 176 dílků, opravdu zajímavé provedení puzzle ze čtverečků, se kterými si můžete skládat panorama na desce, nebo bokem. Buď si tak složíte celý domeček ve dvou vrstvách na desce, nebo si můžete složit každou vrstvu jako puzzle zvlášť mimo... Skládání, logika, zrakové vnímání, motorika, prostorová představivost, soustředění, spousta dílků k povídání. Velmi roztomilý motiv, nádherné provedení, které se bude dětem líbit... Rozměr 51x36 cm. Kuchyně, obývací pokoj, koupelna, toaleta, garáž, dětský pokojík - můžete produkt využít k seznámení s částmi domu, procvičování předložek (nahoře-dole-vlevo-vpravo, mezi...), povídání o denním režimu. Jestli hledáte netradiční nádherný dárek s přidanou hodnotou, neváhejte. :-)

Detailní informace

Vlastní sklad Eduhry
VŠE MÁME SKLADEM
Logika, vnímání děti
LOGIKA A VNÍMÁNÍ
Motorika, rozvoj dětí
MOTORIKA, ROZVOJ DĚTÍ
Spolupráce s pedagogy
SPOLUPRÁCE S PEDAGOGY

Detailní popis produktu

Nádherné obří složitější puzzle (51 cm) domeček s rodinou kočiček - skládání ve dvou vrstvách.  Velké množství dílků ve tvaru čtverečků (176 ks) ke skládání na desce, či mimo ni (můžete si složit obě vrstvy jako puzzle zvlášť), povídání. Kuchyně, obývací pokoj, koupelna, toaleta, garáž, dětský pokojík - můžete produkt využít k seznámení s částmi domu, procvičování předložek (nahoře-dole-vlevo-vpravo, mezi...). Co kam patří? Co děláme v koupelně? Kdo je ve vaně a kde sedí babička? Je toho tolik ke koukání! :-) Moc pěkně propracované rozsáhlé puzzle-skládačka v roztomilém provedení, procvičí jemnou motoriku, prostorovou orientaci, soustředění, zrakové vnímání, upevní pojmy jako části domu, denní režim, rozvíjí fantazii. Součástí je i papírová předloha. Krásný unikátní dárek s přidanou hodnotou, ze kterého budou děti opravdu nadšené!

Velikost: 51 x 36 cm, baleno v krabici

Obsahuje: 176 dílků + podkladová deska

Doporučený věk: 5+

Bezpečný produkt, testovaný v české akreditované laboratoři ITC Zlín, splňuje veškeré normy EU pro děti.

Produkty značky Ubee jsou s láskou vyráběny v malé rodinné firmě především do školek a logopedických poraden na Ukrajině, jsou známé svým neotřelým zpracováním a veselým barevným grafickým provedením, který děti milují. Mnoho z nich vzniklo přímo na základě požadavků pedagogů a jsou zaměřeny na nenásilnou výuku hrou. Nabízíme je jako výhradní distributor i velkoobchodně.

Materiál: tvrdé HDF desky (tvrdé dřevovláknité desky lisované při vysokých teplotách a tlaku), testováno v ČR.

Doplňkové parametry

Kategorie: VKLÁDAČKY, PUZZLE
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.7 kg
Druh produktu: dřevěné puzzle, vkládačky, skládačky
Procvičuje: prostorová orientace, zrakové vnímání, motorika, logika, soustředění, fantazie, povídání
Věk: pro předškoláky
Určení: domácí výuka, mateřské školy
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: