Logofoukací hra zvířátko se zvonkem - SADA 4 ZVÍŘÁTKA

Kód: SP-D01161-6
Značka: SmartPencil
477 Kč 394,21 Kč bez DPH 47,70 Kč / 1 ks
Momentálně vyprodané
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

ZVÝHODNĚNÁ SADA ZVÍŘÁTEK SE ZVONKEM (branky pro foukací hry) - 4 ks. Ideální pro větší kolektiv, nebo pro střídání, soutěže atd. Podaří se dítěti dofoukat pingpongový míček zvířátku a zacinknout zvonečkem? Může foukat míček skrze brčko, nebo je možné vymýšlet hry typu "Kolik bambulek se dítěti podaří doručit foukáním zvířátku za stanovený čas?" a přidat tak např. počítání. Hra je vhodná pro rozvoj dechové síly a kontroly. Dítě zábavnou formou procvičuje dýchání a jeho usměrňování. Vhodná pomůcka pro průpravná cvičení logopedické prevence, ale uplatní se prostě i jako zábavná hra doma.  Děti foukací hry milují! :-)

Detailní informace

Vlastní sklad Eduhry
VŠE MÁME SKLADEM
Logika, vnímání děti
LOGIKA A VNÍMÁNÍ
Motorika, rozvoj dětí
MOTORIKA, ROZVOJ DĚTÍ
Spolupráce s pedagogy
SPOLUPRÁCE S PEDAGOGY

Detailní popis produktu

Udělejte dechová cvičení ještě zábavnější! zvýhodněná sada všech 4 zvířátek se zvonkem pro foukací hry (kravička, prasátko, ovečka, koník). Umožní zábavu pro více dětí naráz, různé soutěže, nebo prostě obměnu zvířátek. Podaří se dítěti dofoukat pingpongový míček zvířátku a zacinknout zvonečkem? Může foukat míček skrze brčko, nebo je možné vymýšlet hry typu "Kolik bambulek se dítěti podaří doručit foukáním zvířátku za stanovený čas?" a přidat tak např. počítání.Děti velmi zábavnou formou procvičují dýchání a jeho usměrňování (především usměrňování výdechového proudu), které jsou důležitou součástí nácviku správné výslovnosti. Vhodná pomůcka pro průpravná cvičení logopedické prevence, ale uplatní se i prostě jako zábavná hra doma.

Dodáváno v rozloženém stavu, stačí jen dílky do sebe zasunout a uvázat zvonek.

Obsahuje: 4 x zvířátko-branka, zvonek ke každému

Věk: 3+ 

Produkty značky SmartPencil, za nimiž stojí především jedna paní učitelka, jsou s láskou vyráběny v malé rodinné firmě především do školek a logopedických poraden na Ukrajině. Jedná se o originální hry a pomůcky s veselým barevným grafickým provedením, který děti milují. Mnoho z nich vzniklo přímo na základě požadavků pedagogů a jsou zaměřeny na nenásilnou výuku hrou, logopedická průpravná cvičení i chytré hraní doma.

Materiál: tvrdé HDF desky (tvrdé dřevovláknité desky lisované při vysokých teplotách a tlaku), testováno, produkt i materiál splňují normy EU pro děti.

Doplňkové parametry

Kategorie: EMOCE, LOGOPEDIE, POVÍDÁNÍ
Záruka: 2 roky
Druh produktu: logopedické hry, logofoukání, didaktické hry a pomůcky
Procvičuje: dýchání, logopedie, motorika, soustředění
Věk: pro předškoláky, mladší školáky
Určení: domácí výuka, mateřské školy, logopedická centra
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: