GRAFOMOTORICKÉ DESKY pro obě ruce - velká sada

Kód: PSD239
Značka: UBEE
409 Kč 338,02 Kč bez DPH 40,90 Kč / 1 ks
Momentálně vyprodané
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Mega sada grafomotorických desek v unikátním provedení pro obě ruce. Cvičení k propojování mozkových hemisfér a procvičování jemné motoriky (uvolňování ruky). Sada obsahuje celkem 12 destiček (6 motivů pro obě ruce), podložku a dvě dřevěné tužky. Nechte dítě nejprve zkusit projet destičku jednou rukou, poté druhou rukou a nakonec oběma rukama současně. Pro nějtěžší variantu použijte pro každou ruku jiný motiv destičky. Není to tak jednoduché :-). Uvolňování ruky i různá podpůrná cvičení na zapojení obou hemisfér mozku jsou velmi důležitou součástí předškolní přípravy pro starší předškoláčky. Krásné barevné provedení, které děti zaujme, můžete ke každému motivu vymyslet doprovodný příběh...

Detailní informace

Vlastní sklad Eduhry
VŠE MÁME SKLADEM
Logika, vnímání děti
LOGIKA A VNÍMÁNÍ
Motorika, rozvoj dětí
MOTORIKA, ROZVOJ DĚTÍ
Spolupráce s pedagogy
SPOLUPRÁCE S PEDAGOGY

Detailní popis produktu

Mega sada grafomotorických desek v unikátním provedení pro obě ruce. Cvičení k propojování mozkových hemisfér a procvičování jemné motoriky (uvolňování ruky). Sada obsahuje celkem 12 destiček (6 motivů pro obě ruce), podložku a dvě dřevěné tužky. Nechte dítě nejprve zkusit projet destičku jednou rukou, poté druhou rukou a nakonec oběma rukama současně. Může jezdit tam a zase zpátky. Pro nějtěžší variantu použijte pro každou ruku jiný motiv destičky. Není to tak jednoduché, jak se zdá, vyzkoušejte i jako dospělí :-). Uvolňování ruky i různá podpůrná cvičení na zapojení obou hemisfér mozku jsou velmi důležitou součástí předškolní přípravy pro starší předškoláčky (v tomto období mají tyto cvičení největší efekt pro budoucí vývoj, ulehčí psaní i učení). Krásné barevné provedení, které děti zaujme, můžete ke každému motivu vymyslet doprovodný příběh... Sourozenci Anička a Tomášek se ztratily v lese a začínají se bát. Pomůžeš jim najít cestu a dovedeš je domů?

Destičky využijete i jako malovací šablonky.

Obsahuje: 12 grafomotorických desek, podložka, 2 dřevěné tužky

Rozměr: podložka 22 x 32 cm, destička 14 cm

Doporučený věk: 4+

Bezpečný produkt, testovaný v české akreditované laboratoři ITC Zlín, splňuje veškeré normy EU pro děti.

Produkty značky Ubee jsou s láskou vyráběny v malé rodinné firmě především do školek a logopedických poraden na Ukrajině, jsou známé svým neotřelým zpracováním a veselým barevným grafickým provedením, který děti milují. Mnoho z nich vzniklo přímo na základě požadavků pedagogů a jsou zaměřeny na nenásilnou výuku hrou. Nabízíme je jako výhradní distributor i velkoobchodně.

Materiál: tvrdé HDF desky (tvrdé dřevovláknité desky lisované při vysokých teplotách a tlaku), testováno v ČR.

Doplňkové parametry

Kategorie: MOTORIKA, GRAFOMOTORIKA
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.6 kg
Druh produktu: dřevěné didaktické hry
Procvičuje: motorika, uvolňování ruky, propojování mozkových hemisfér
Věk: pro starší předškoláky
Určení: domácí výuka, mateřské školy, logopedická centra
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: